پرینت

دانلود پایان نامه مهندسی برق کنترل-طراحي كنترل مقاوم سيستم فوق آشوب با استفاده از كنترل مد لغزشي

نوشته شده توسط مجتبی آیتی نیا. منتشر شده در سیستم‌های کنترلی

دانلود پایان نامه مهندسی برق کنترل-طراحي كنترل مقاوم سيستم فوق آشوب با استفاده از كنترل مد لغزشي

 

چکیده:

آشوب پدیده‌ای قطعی و در اکثر موارد نامطلوب بوده که در برخی از سیستم‌های دینامیکی غیرخطی رخ می‌دهد. سیستم‌های آشوبی، حساسیت شدیدی به شرایط اولیه داشته و معمولاً در گستره‌ای خاص از پارامترهای آن، وارد حالت آشوبی می‌شوند. یک سیستم آشوبی دارای نمای لیاپانوف مثبت بوده و رفتاری شبه‌تصادفی و غیرقابل پیش بینی دارد. سیستم‌های فوق آشوب دارای حداقل دو نمای لیاپانوف مثبت بوده و نسبت به سیستم‌های آشوبی، پیچیدگی بیشتری دارند. یکی از روش‌های کنترل یک سیستم آشوبناک، کنترل مدلغزشی می‌باشد. این رویکرد به طور معمول برای مواجهه با عدم قطعیت یا اغتشاش در سیستم به کار می‌رود. در این روش مسئله ردیابی در یک سیستم درجه ، به مسئله پایداری سطح لغزش یک بعدی تبدیل می‌شود. چالش مهم در روش کنترل مدلغزشی، وجود پدیده لرزش است. در این پایان‌نامه، سیستم فوق آشوب راسلر در حضور عدم قطعیت پارامتری و ورودی اغتشاش، با استفاده از روش کنترل مدلغزشی پایدار می‌شود. جهت حذف پدیده لرزش در سیستم، از تابع اشباع به جای تابع علامت در سیگنال کنترلی استفاده شده است. همچنین جهت سرعت بخشیدن به همگرائی و پایداری حالت‌های سیستم، از سطوح لغزشی تناسبی - انتگرالی بهره گرفته شده است. نتایج بدست آمده حاکی از آن است که حالت‌های سیستم با سرعت و پایداری زیاد و همچنین با صرف حداقل انرژی کنترلی، همگرا می‌شوند.


توضیح پروژه: این پایان نامه مناسب برای پایان نامه مقطع فوق لیسانس و رساله دکترای رشته های مهندسی برق کنترل، مهندسی الکترونیک، مهندسی مخابرات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی صنایع، مدیریت و کلیه رشته هایی که با مبحث سیستم های آشوبی و غیرخطی ارتباط دارند، بسیار مناسب می باشد. جهت دریافت بیست صفحه اول این پایان نامه به روی لینک زیر کلیک نمائید.

 

بیست صفحه اول پایان نامه

 

فایل دریافتی شامل:

1- فایل ورود(قابل ویرایش) پایان نامه

2- فایل PDF پایان نامه

3- فایل پاورپوینت پایان نامه برای ارائه

4- پروپوزال نوشته شده و آماده برای تصویب

5- اصل تمامی مقالات استفاده شده در پایان نامه

6- تمامی کدها و برنامه های نوشته شده پایان نامه در نرم افزار matlab

7- تمامی عکس های استفاده شده در پایان نامه

 

قیمت: 2.800.000 ریال

توجه: پایان نامه به صورت خودکار پس از پرداخت وجه دریافت می گردد.

مهم: جهت پرداخت روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

کلمات کلیدی: matlab - ارشد برق - ارشد کامپیوتر - پایان نامه - برق - پایان نامه های برق - پروژه های مربوط به نرم افزار - معرفی رشته های کارشناسی ارشد -  پروژه مطلب - پایان نامه کامپیوتر - سیستم‌های آشوبی، کنترل مدلغزشی، عدم قطعیت، اغتشاش، کنترل مقاوم، سیستم فوق آشوب راسلر، نامعینی.